14-15 вересня 2016 року на філософському факультеті під егідою ОБСЄ відбувся дводенний Міжнародний експертний форум «СВОБОДА СОВІСТІ І ПЕРЕКОНАНЬ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ». Одним з організаторів даного форуму стала кафедра релігієзнавства.

Перед початком заходу присутні почули вітання пана Хайнера Білєфельдта, спеціального доповідача з питань свободи релігій та переконань Ради ООН з прав людини.

Відкрила форум Атиркуль Алішева, директор Інституту регіональних досліджень (Киргизстан), член Громадської експертної ради при Президенті Киргизької Республіки.

Зі словами вітання до учасників та присутніх звернувся завідувач кафедри релігієзнавства професор Харьковщенко Євген Анатолійович.

Під час конференції було заслухано оглядові доповіді щодо ситуації у Киргизстані, Казахстані, Таджикистані, регіонах Північного Кавказу, зокрема в Грузії. Було чимало доповідей, які стосувались свободи совісті, дотримання прав громадян на віровизнання та переслідувань за релігійною ознакою саме на окупованих територіях нашої країни.

ремонтненский район ростовской области
строительная компания стройремкомпани.