Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Відділення релігієзнавства філософського факультету
"Молодіжна асоціація релігієзнавців"
"Асоціація дослідників езотеризму і містицизму"
"Європейське товариство дослідників західного езотеризму"

Завантажити програму одним файлом (EN)

Запрошують долучитися студентів, аспірантів, молодих вчених та незалежних дослідників до роботи ІІ літньої релігієзнавчої школи Юрія Калініна «Західний езотеризм і спіритуалізм у ХІХ-ХХI століттях», яка проходитиме 1–7 липня 2017 р. у м. Києві

Метою заходу є: надати учасникам школи інформацію про тенденції розвитку західного езотеризму в ХІХ-ХХI століттях, а також познайомити з методологічними засадами дослідження західного езотеризму в сучасній гуманітарній науці.

Формат школи передбачає лекції провідних дослідників західного езотеризму, презентації учасниками своїх доповідей та зустрічі з представниками сучасних езотеричних організацій.

Орієнтовна проблематика::
1. Методологія дослідження езотеризму в Західній і Східній Європі.
2. Окультизм, мартинізм і нерегулярне масонство.
3. Магічні ордени та магічне відродження в ХІХ столітті.
4. Алхімічні та неопіфагорейські пошуки.
5. Орієнталістські езотеричні рухи.
6. Неоязичництво в постхристиянському світі.
7. Нью-ейдж як антитеза секуляризму.
8. Традиціоналізм.

Робочі мови школи: англійська (основна), українська, російська

З усіх питань, пов’язаних із проведенням школи, можна звертатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Руслан Халіков).
ремонтненский район ростовской области
строительная компания стройремкомпани.