«Дні науки філософського факультету - 2023» - анонс

Опубліковано 08.12.2022

Запрошуємо колег-науковців, викладачів, аспірантів та студентів, друзів та партнерів Філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка до участі у щорічній традиційній міжнародній науковій конференції «Дні науки філософського факультету - 2023», робота якої відбудеться 11-12 травня 2023 року.
Прийом заявок і тез від авторів розпочнеться 01 лютого 2023 року й триватиме до 20 квітня 2023 року.
Тематика конференції охоплює як традиційні так і спеціальні секції, які організовані у співпраці з українськими та міжнародними пратнерами філософського факультету.
Інформація про спеціальні секції конференції буде презентована 01 лютого 2023 року.

We cordially invite our Ukrainian and International partners to participate in the Annual International Conference «The Days of Science of the Faculty of Philosophy – 2023» organised by the Faculty of Philosophy of the Taras Shevchenko National University of Kyiv.
The Conference embraces the pertinent issues in the fields of Interdisciplinary Studies, Philosophy, Political Science, Cultural studies, Religious studies.