Вийшов друком підручник "Психологія релігії"

Опубліковано 20.01.2023

Вийшов друком підручник професора кафедри Олени Предко "Психологія релігії"
У підручнику з урахуванням сучасних наукових досліджень розглянуто сутність та історичну ґенезу психології релігії, а також розкрито особливості релігійних почуттів, релігійної віри, релігійного досвіду, молитви. Поглибленому вивченню тем, викладених у підручнику, сприятимуть контрольні завдання і запитання, тематика рефератів,  а також приклади тестових завдань та словник основних понять. Наприкінці кожного розділу подано список використаної та рекомендованої літератури.
Підручник адресований науковцям, викладачам, студентам, аспірантам, соціальним працівникам –  усім, хто цікавиться психологією релігії.

ПРЕДКО. О.І. Психологія релігії: підручник. 3-тє вид., виправ. та доп. Київ, Видавництво Ліра-К, 2023. 348с.