Профорієнтаційні зустрічі

Опубліковано 20.05.2020

На початку березня відбулися зустрічі з молоддю Волині доцента кафедри релігієзнавства, кандидата юридичних наук, доктора богослов’я Мельничука Олега Петровича.
У теплій та дружній атмосфері пройшов ряд зустрічей із випускниками на історичній батьківщині нашого Університету у місті Кременці та Луцьку, що на Волині.
Олег Петрович Мельничук розповів майбутнім абітурієнтам про сучасні виклики перед людиною, перед профісіоналом-релігієзнавцем, порушували питання по вимогам до професійної орієнтації. А також, про можливості, які відкриваються перед студентами та випускниками вузу спеціальності «релігієзнавство».
Молодь ставила питання щодо прикладного значення даної спеціальності, навчального плану, проживання в гуртожитку, тощо.