ІХ Танчерівські читання

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції Дев'яті Танчерівські читання «Релігієзнавство в Київському університеті: проблеми та перспективи викладання».
Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці.

Конференція буде проводитися 30 жовтня 2023 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на філософському факультеті, кафедра релігієзнавства (№309). Початок конференції о 10:00 год.

Основні напрямки роботи конференції:

• Релігієзнавство як наука і як викладацька дисципліна.
  • Інституціалізація та персональна презентація релігієзнавства.
  • Міжнародні візії кафедри релігієзнавства..

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За результатами роботи конференції планується публікація наукових доповідей учасників у віснику «Софія. Гуманітарно-релігієзнавчий вісник», внесеному до переліку наукових фахових видань України.

Вимоги до публікацій:

Матеріали виступів направляти на адресу електронної пошти religia@ukr.net

В текстовому редакторі WORD: (шрифт 14, Times New Roman, інтервал 1,5).
Поля: верхнє 20, нижнє 20, ліве 20, праве 20.
Сторінки не нумерувати.
У правому верхньому кутку: прізвище та ініціали.
Назва no центру, заголовними буквами.
Перелік літератури надається наприкінці статті в порядку згадування.
Посилання наводяться у тексті в квадратних дужках.
Обсяг матеріалу, представленого у такому вигляді, повинен бути від двох до п'яти сторінок.
Учасники конференції повинні до 20 жовтня 2023 року відправити на адресу електронної пошти religia@ukr.net заявку на участь у конференції (зразок додасться), текст доповіді.