Релігія в особах - Віталій Гура

ПлатформаGoogle Meet
Доступ

Шановні друзі!

Наш міжвідомчий інформаційно-методичний семінар «Релігія в особах» продовжує свою роботу! 22 листопада на 12 годину ми запрошуємо на зустріч з паном Віталієм Гурою (Виталий Гура) - академічним деканом Української Євангельської семінарії, який багато часу і уваги приділяє дослідженню і розвитку саме освітянського напряму.

Пан Віталій – відомий богослов, пресвітер Церкви ХВЄ (християн віри євангельської - п’ятидесятників) «Жива Надія» (м.Суми), кандидат філософських наук за спеціальністю «богослів’я». А поговоримо ми про історію протестантизму, його п’ятидесятницьку складову. Особливо це актуально в світлі нещодавніх подій, приурочених до 100-ліття п’ятидесятницього руху в Україні.

Дуже цікавим є саме освітній аспект в діяльності п’ятидесятників на теренах України – тут наш гість може презентувати дуже цікавий архівний матеріал, який навряд чи можна так легко знайти у відкритому доступі!

Отже, приєднуйтеся, друзі! Буде цікаво!