EuARe24

З великим задоволенням ми повідомляємо,  що представники нашої кафедри релігієзнавства приймуть участь у високопрестижній конференції EuARe24, що відбудеться в Палермо (Італія) у травні цього року.
 Це захоплююча можливість для нас поділитися своїми  дослідженнями, висловити нові ідеї та взяти участь у дискусіях з провідними фахівцями в галузі релігієзнавства з усього світу.

Участь у конференції EuARe24 відкриває широкі можливості для обміну досвідом, налагодження партнерських відносин з іншими університетами та дослідницькими групами, а також сприятиме розвитку нашої наукової спільноти.
Ми впевнені, що ця подія стане важливим кроком у розвитку наших наукових зв'язків у галузі релігієзнавства.
На конференції планується представити результати наших новітніх досліджень, взяти участь у панельних дискусіях та воркшопах, а також зустрітися з іноземними колегами для обговорення спільних інтересів та можливостей для подальшої співпраці.

Слідкуйте за оновленнями!