Конференція «Духовна та світська освіта: історія взаємин-сучасність-перспективи»

Студенти кафедри релігієзнавства взяли участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин-сучасність-перспективи», яка відбулась у Київській духовній академії і семінарії.

Цьогорічна конференція присвячена проблемам пастирського служіння в сучасному світі. Наші студенти долучились до роботи секцій і у своїх доповідях актуалізували такі значущі питання:

• Проблема перекладу богослужіння на українську та російську мови у юрисдикції Московського Патріархату — Микола Лушаков (магістр, 1 курс)
  • Дистанційне навчання: проблеми та перспективи — Ілля Богдашевський (бакалавр, 3 курс)
  • Пастирське служіння перед викликами сьогодення — Тетяна Подобайло (бакалавр, 3 курс)

Вітаємо наших студентів з успішними доповідями та бажаємо успіхів у науковій діяльності!