Вступ (аспірантура і докторантура)

Опубліковано 12.08.2021

Запрошуємо до навчання в аспірантуру і докторантуру за спеціальністю 031 - релігієзнавство.

До керівництва науковими роботами будуть залучені високопрофесійні фахівці, доктори філософських і юридичних наук у сфері філософії, феноменології, психології, соціології, правології, історії релігії тощо.

Кафедра релігієзнавства мала за честь підготувати першого в Україні доктора філософії з релігієзнавства - аспірантку Вікторію Запорожець.

Правила прийому в аспірантуру і докторантуру на сайті Філософський факультет КНУ імені Тараса Шевченка.

Чекаємо на вас!