Фаховий семінар

Опубліковано 01.10.2022

Сьогодні відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації аспірантки кафедри релігієзнавства Нестерової М. І. на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 031 Релігієзнавство. Науковий керівник - проф. Людмила Конотоп. Засідання відбулося під головуванням завідувача кафедри проф. Євгена Харьковщенка.

Рецензентами дисертаційної роботи виступили: проф. Олена Предко та проф. Зоя Швед. За підсумками засідання учасниками фахового семінару було прийнято рішення рекомендувати дисертацію аспірантки Нестерової М.І. до захисту у разовій вченій раді.