V Танчерівські читання ««Вивчення релігії у Київському університеті (до 60-річчя кафедри релігієзнавства)» - анонс

Кафедра релігієзнавства, філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують Вас взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції V Танчерівські читання ««Вивчення релігії у Київському університеті (до 60-річчя кафедри релігієзнавства)».
Для участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, науковці.

Конференція відбудеться 28 жовтня 2019 р. на базі кафедри релігієзнавства філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Україна, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 60).

В рамках конференції відбудеться зустріч випускників кафедри релігієзнавства філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

• Реєстрація: з 9.00 до 10.00.
  • 10.00 – 12.00 – пленарне засідання.
  • 12.00 – 13.00 – кава-брейк.
  • 13.00 – 16.00 – робота секцій та круглого столу.
  • 16.00 – 18.00 – зустріч випускників у Залі мистецтв.

Основні напрями роботи конференції:
1. Богословська освіта як складова філософської науки та освіти в Університеті Святого Володимира.
2. Вивчення релігії у Київському університеті у 1920-1990 р.р.
В рамках конференції передбачається робота секцій за вищевказаними напрямами та круглий стіл «Наукова та освітня діяльність відділення "релігієзнавство" філософського факультету» . Детальний перелік секцій та спікерів буде сформовано за результатами розгляду заявок учасників.

Вимоги до публікацій:

Матеріали виступів надсилати на адресу електронної пошти religia@ukr.net

• В текстовому редакторі WORD (кегль 14, Times New Roman, інтервал 1,5).
  • Поля: верхнє - 20, нижнє - 20, ліве - 20, праве - 20.
  • У правому верхньому кутку: прізвище та ініціали. Назва – по центру.
  • Перелік літератури надається наприкінці статті у порядку згадування.
  • Посилання наводяться у тексті у квадратних дужках.
  • Обсяг матеріалу, представленого у такому вигляді, повинен бути від двох до п’яти сторінок.

Матеріали конференції будуть надруковані у журналі «Софія».

Учасники конференції повинні до 10 жовтня 2019 р. надіслати на адресу електронної пошти religia@ukr.net:

1. заявку на участь у конференції (зразок завантажити);
  2. текст доповіді.

Проїзд та проживання за власний рахунок.

З організаційних питань звертатися до Євгена Харьковщенка, Оксани Колібан, Марії Нестерової. e-mail: religia@ukr.net

Контактні телефони: +3(044)239-33-34, +38(099)219-33-37, +38(097)7543998.